Міськів Олексій

Міськів Олексій

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
Киев

Міськів Олексій

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
Киев
Верифицированный профиль
Platinum partner
11
Лет опыта
10
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
17
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
14283
Последний визит на сайт
сегодня
Консультування та девелопмент (розвиток) у сфері торговельно-комерційної нерухомості та проведення угод.
Консультування та аналітика ринку інвестицій у торговельно-комерційну нерухомість.
Маркетингові дослідження ринку продажу та оренди комерційної нерухомості.
Аналіз цін та орендних ставок.
Ведення звітності/статистики.
Виїзд на об'єкти.
Надання високопрофесійних ріелторських послуг, які гарантують продавцю чи орендодавцю максимальну ефективність та безпеку в угодах.

Продажа коммерческой недвижимости (5)

  • 1 100 000 $
    2 103 $/м²

    Гетьмана Павла Полуботка ул. (Попудренко), 20

    ВЫГОДНО БЕЗ КОМИССИИ Дарница
    многофункциональное помещение
    523 м²
    2020 год постройки
    сегодня
    Міні торговельний центр, який розташований на фасаді вулиці Гетьмана Павла Полуботка (в минулому вул.Попудренка), біля входу/виходу зі станції метро "Дарниця". Будівля загальною площею 523 м2. Земельна ділянка під будівлею в оренді. Площа приміщення, що передана в оренду мережевим операторам: 437 м2 Щитова 4,8 м2 Підвал – 82,2 м2 З усіх інших питань зателефонуйте мені чи напишіть.
    Риелтор
  • 4 600 000 €
    4 680 €/м²

    Обухівське шосе, 39

    ЭЛИТ БЕЗ КОМИССИИ Відеотур
    многофункциональное помещение
    983 м²
    2021 год постройки
    сегодня
    Шановні клієнти, друзі, партнери та колеги! Пропоную Вам розглянути вигідний прибутковий бізнес під ключ (у пропозицію все включено), а саме покупку одного з найкращих заміських ресторанних комплексів популярної кухні "FRANCO", який має дуже вигідне розташування в Козині, в елітному передмісті Києва. Ресторанний комплекс площею 983 м2, розташован на земельній ділянці площею 58 соток. При проектуванні екстер'єру та інтер'єру ресторану, а також ландшафтного дизайну використовувалися високоякісні матеріали та професійне ресторанне обладнання. Продаються корпоративні права юридичної особи, яка володіє бізнесом ресторану, комплексом будівель та власне володіє земельною ділянкою. Вартість прод...
    Риелтор
  • 1 500 000 $
    3 947 $/м²

    Шелковичная ул., 32/34

    Відеотур Кловская
    многофункциональное помещение
    380 м²
    1950 год постройки
    сегодня
    Пропоную на вигідних умовах купити торгове приміщення, яке розташоване на розі фасаду будинку #32/34 на вулиці Шовковична. Будинок розташований на перехресті вулиць на повороті на вулицю Лютеранська. У приміщенні високі стелі, великі вітринні вікна, можна розмістити всесезонну терасу. Електро потужність 100 кВт. Дизайнерський ремонт. Витяжку для гарячого цеху кухні виведено на дах будинку. Сезонний майданчик з маркизом. Презентабельний фасадний вхід та два входи з двору. Поруч Адміністрація президента України та Верховний суд України. А прямо навпроти Кловський Ліцей. Незалежно від бажаної вартості продавців, власники готові розглянути будь-яку гідну зустрічну пропозицію від усіх...
    Риелтор
  • 1 500 000 $
    6 422 $/м²

    Генерала Ватутина ул., 170

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур
    многофункциональное помещение
    234 м²
    2026 год постройки
    сегодня
    Пропоную на продаж готовий орендний бізнес: торговий ряд магазинів в міні-тц на фасаді Новообухівської траси, будівля розташована прямо на в'їзді до селища Лісники на фасаді перед рестораном швидкого харчування "Макдональдс". Площа будівлі 233,57 м², окупність інвестицій 11 років.
    Риелтор
  • 850 000 $
    2 599 $/м²

    Сечевых Стрельцов ул. (Артема), 103

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Лукьяновская
    многофункциональное помещение
    327 м²
    1992 год постройки
    сегодня
    Пропоную розглянути купівлю фасадної торгової будівлі, площею 327 м2, розташованої на розі перетину вулиці Січових Стрільців та вулиці Коперника, на шляху величезної кількості пішоходів до станції метро Лук'янівська. Будівля в одному рівні, з високими стелями, прямокутної форми. Електрична потужність 60 кВт, центральне водопостачання і каналізація. Пропозиція для покупців без комісії. За великою кількістю подібних будівель, приміщень та більш детальною інформацією за даною пропозицією- пишіть або дзвоніть.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.